چرا پذیرنده تارا باشیم؟

لذت حضور مشتریان بیشتر و رونق کسب و کار


به محض اینکه فروشگاه شما از طرف تارا تایید شود، شما به عنوان یکی از پذیرنده‌های تارا در اپلیکیشن و سایت تارا معرفی می‌شوید. حالا شما در معرض دید بیش از هزار کاربر تارا هستید و می‌توانید از حضور مشتریان بیشتر در فروشگاهتان لذت ببرید.


تنوع و انعطاف برای فروش اعتباری و اقساطی


فروشگاه شما به عنوان پذیرنده تارا این امکان را به خریدار می‌دهد که با امنیت خاطر و تنوع در روش‌های پرداخت کالاها را انتخاب کند و به همین دلیل سبد خرید مشتریان شما وسیع‌تر از گذشته خواهد شد.


سهولت در وصول مطالبات


مطالبات شما در سیستم خرید اعتباری و اقساطی تارا با شخص تسویه نمی‌شود و برای وصول آنها شما با سیستم پذیرنده تارا در ارتباط هستید و بنابراین چالش‌های مرسوم در خرید اعتباری و اقساطی به روش‌های دیگر را ندارید.


حذف تدریجی کارتهای عابر بانک و پایانه های فروش POS


در حال حاضر کارت‌های بانکی و همچنین پایانه‌های فروش pos  در سطح جهان در حال منسوخ شدن است و افراد با روش‌های خرید مجازی یا اسکن QR code خرید خود را انجام می‌دهند که مزایایی مثل امنیت مالی و همچنین جلوگیری از انتقال بیماری از طریق کارت و تماس فیزیکی را به همراه دارد.


تضمین پرداخت


تضمین پرداخت برای پذیرندگان تارا به عهده شرکت است و به مشتریان ارتباطی ندراد. بنابراین به محض خرید پذیرنده مبلغ را دربافت می‌کند و نیازی به تضمین از طرف خریداران ندراد.