پذیرنده‌های افق کوروش در تهران

بیش از 200 شعبه از فروشگاه‌های افق کوروش تهران تارایی شده‌اند و شما می‌توانید از اپلیکیشن تارا و در قسمت فروشگاه‌ها با جست و جوی اسم یا آدرس یا حتی محدوده فروشگاه مورد نظرتون به سرعت مشخصات فروشگاه را پیدا کرده و به آن مراجعه کنید.

بنابراین اگر ساکن تهران و عضو باشگاه مشتریان تارا هستید حتما در محل زندگی یا کار خود یک افق کوروش نزدیک پیدا خواهید کرد.

با وجود شعبه‌های زیاد این فروشگاه‌ها به احتمال زیاد حداقل یک بار گذارتان به افق کوروش افتاده و یا حتی از کنار شعبه‌های مختلفش رد شده‌اید.

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش به منظور ارایه محصولات تندگردش از طریق خرده فروشی خواروبار تاسیس شده است.

فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش تلاش دارد با کارکنان توانمند و با تلفیقی زیبا و کم نظیر از علم و تجربه فراتر از رقبا گام بردارد.  افق کوروش چابکی و سرعت عمل را مبنایی برای ایجاد مزیت رقابتی پایا و پویا می داند و استراتژی رقابتی خود را با رعایت مجدانه ی اخلاق کسب و کار بر آن استوار کرده است.

حوزه فعالیت این مجموعه ارائه کالاهای تندگردش (خواروبار) با ارائه تخفیفات همیشگی بر روی تمامی کالاها نسبت به قیمت درج شده بر روی محصول است که این کالاها عمدتا جهت مصرف روزانه، هفتگی و یا ماهانه ی خانوار ایرانی تهیه می شود. کالاهای عرضه شده در این فروشگاه از برندهای معتبر داخلی تأمین می شود و به مصرف کننده ارائه می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *