اقامت سالم در دوران شیوع کرونا

 

وب سایت شب به لیست پذیرنده‌های تارا اضافه شد. با استفاده از این وب سایت می‌توانید به صورت اعتباری و آنلاین اقامتگاه رزرو کنید. اما حالا سفر کردن با وجود کرونا داستان متفاوتی از قبل دارد. داستانی که از چندماه پیش و شروع همه گیری این ویروس آغاز شد.

چندماه پیش که قرار نبود کرونا این همه وقت ماندگار باشد، همه برنامه‌هایمان را موقتا کنسل کردیم، در خانه ماندیم و منتظر شدیم با گرم شدن هوا همه گیری این ویروس از بین برود.

اما کم کم فهمیدیم این ویروس سمج خیال رفتن ندارد و باید به سبک زندگی کرونایی عادت کنیم.

بنابراین با کم شدن نسبی آمار مبتلایان می‌توانیم فعالیت‌های روزمره را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام  دهیم. مثلا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خرید کنیم یا سرکار برویم و از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنیم.

سفر کردن هم یکی از فعالیت‌هایی است که از آن ناگزیریم.

بنابراین لازم است که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی سفر کنیم. یعنی تا حد امکان از خودروی شخصی برای سفر استفاده کنیم و اگر مجبور شدیم سوار وسایل حمل و نقل عمومی مثل قطار یا هواپیما شویم تمام موارد ایمنی را رعایت کنیم.

اقامت سالم در سفر هم حالا یک دغدغه عمومی شده است. دغدغه ای که وب سایت رزرو اقامتگاه شب به آن توجه داشته و امکان سفرهای ضروری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرهای مختلف را فراهم آورده است.

برخی اقدامات این وب سایت برای مقابله با کرونا عبارت است از:

  • آموزش پروتکل‌های بهداشتی و نحوه ضدعفونی اقامتگاه‌ها به میزبانان عزیز
  • تامین دستگاه‌های ضدعفونی برای اقامتگاه‌ها جهت رفاه حال مهمانان
  • ارائه کاملترین بیمه رایگان درمان کرونا و بیمه اقامت سامان

حالا شما می‌توانید اگر سفر ضروری دارید با کمک شب اقامت سالم و بهداشتی را در سفر داشته باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *